Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:57:20
173888
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Międzynarodowy Rok Dziecka - PRÓBA NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz P311b

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 50

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  210 zł