Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:37:20
173360
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1937, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowany w pudełku NGC 4786030-008 z oceną MS 64 BN
Literatura: AKS 25, CNG 508.V, Jaeger D.2, Parchimowicz 53.e

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 148

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  105 zł
7)  85 zł
8)  75 zł