Polska, 1 fenig, 1930

Polska, 1 fenig, 1930

Polska, 1 fenig, 1930

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:37:00
173359
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1930, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, piękny egzemplarz w pudełku NGC 4786034-008 z oceną MS 64 BN
Literatura: AKS 25, CNG 508.IV, Jaeger D.2, Parchimowicz 53.d

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 133

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł