Polska, 1 grosz, 1931

Polska, 1 grosz, 1931

Polska, 1 grosz, 1931

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:34:40
173349
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1931, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta w pudełku NGC 4784556-011 z oceną MS 64 RB
Literatura: Parchimowicz 101f

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 181

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  220 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł