Polska, 1 grosz, 1923

Polska, 1 grosz, 1923

Polska, 1 grosz, 1923

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:33:40
173348
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1923, Kings Norton
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, moneta z naturalną barwą w pięknym stanie zachowania i w pudełku firmy NGC 3998007-002 z oceną MS 64 RB
Literatura: Parchimowicz 101a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 208

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  155 zł
8)  145 zł
9)  125 zł