Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Polska, 5 groszy, 1934

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:32:20
173529
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1934, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki rocznik
Literatura: Parchimowicz 103f

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 165

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  185 zł
5)  165 zł