Polska, 5 groszy, 1923

Polska, 5 groszy, 1923

Polska, 5 groszy, 1923

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:31:40
173352
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1923, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, miejscowa ciemna patyna, moneta w pudełku firmy PCGS 842502.97/36052439 z oceną Environmental Damage-UNC Detail
Literatura: Parchimowicz 103a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 263

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  42 zł
5)  38 zł