Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:23:00
173444
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, małe Orły i Pogonie w tarczy herbowej
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, piękne
Literatura: Plage 272

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 41
Ilość odsłon: 1677

1)  3 600 zł
2)  3 500 zł
3)  2 300 zł
4)  2 000 zł
5)  1 800 zł
6)  1 700 zł
7)  1 600 zł
8)  980 zł
9)  940 zł
10)  600 zł
11)  520 zł
12)  450 zł
13)  390 zł
14)  360 zł