Polska, dwuzłotówka, 1768

Polska, dwuzłotówka, 1768

Polska, dwuzłotówka, 1768

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:22:40
173523
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1768, Warszawa, odmiana z literami F-S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 313, Berezowski 2.25 zł

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 376

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  400 zł
7)  310 zł
8)  290 zł
9)  250 zł