Polska, talar, 1697 IK

Polska, talar, 1697 IK

Polska, talar, 1697 IK

Cena wylicytowana: 6 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:16:20
173544
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, talar, 1697 IK, Drezno, Aw: Popiersie króla w prawo, legenda, Rw: Tarcza herbowa, legenda
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.17 g, bardzo ładnie zachowany, patyna, moneta wybita tuż przed koronacją na króla Polski
Literatura: Dav. 7652, Merseb. 1385, Schnee 985, Kahnt 101

Cena końcowa: 6 200 zł
Cena wywoławcza: 5 400 zł
Cena szacunkowa: 9 000 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 358

1)  6 200 zł
2)  6 000 zł