Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:14:40
173521
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD21-124

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 151

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł