Polska, szeląg

Polska, szeląg

Polska, szeląg

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:10:20
173074
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg, Gdańsk, Aw: Na tarczy Orzeł w koronie, (gwiazda) KASIMIRVS : R : POLON; Rw: Tarcza z herbem Gdańska z dużą koroną, (dwa pierścienie) MONETA : CIVIT : DANCI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, delikatna patyna
Literatura: Frynas P.18.9, Gum.H. 458, Neumann'87 22, Kop. 7222 (R)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 136

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  125 zł