Polska, denar koronny - fałszerstwo z eopki, bez daty

Rozpoczęcie: 28-01-2019 18:00
Zakończenie: 07-02-2019 21:09:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:09:40
173725
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, denar koronny - fałszerstwo z eopki, bez daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g, dwukrotnie udeżony stemplem, patyna

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 56