Zakon Krzyżacki, szeląg, 1426-1436

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:06:40
173051
Opis: Zakon Krzyżacki - Paweł I Bellitzer von Russdorff 1422-1441, szeląg, 1426-1436, Toruń, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, ... T(dwa pierścienie)PA VLVS PRI\, Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, \O... DN ORVH PRV\
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.58 g, patyna
Literatura: Vossberg §77

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 80

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  70 zł