Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:02:40
173471
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach po kulce, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w jednym kącie pierścień, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.87
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 82

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  32 zł