Cesarstwo Rzymskie, denar

Cesarstwo Rzymskie, denar

Cesarstwo Rzymskie, denar

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:59:20
173594
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM; Rw: Pax stojąca w lewo, trzymająca Wiktorię w lewej, a róg obfitości w prawej dłoni, legenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.77 g, patyna

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 60

1)  36 zł
2)  34 zł