Cesarstwo Rzymskie, denar, 98-99

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:58:20
173590
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 98-99, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES NERVA TRAIAN AVG GERM; Rw:Pax stojąca w lewo, trzymająca Wiktorię w lewej, a róg obfitości w prawej dłoni, PONT MAX TR POT COS II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.98 g, patyna przy krawędzi
Literatura: RIC 17

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 126

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł