Republika Rzymska, denar, 90 pne

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:56:00
173536
Opis: Republika Rzymska - C. Vibivs C. f. Pansa 90 pne, denar, 90 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, po lewej PANSA; Rw: Minerwa trzymająca trofeum i włócznię, w kwadrydze w prawo, w odcinku C VIBIVS C F
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.14 g, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Crawford 342/5b

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 169

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  410 zł