Celtowie Wschodni, büschelquinar, I w. pne

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:54:00
173467
Opis: Celtowie Wschodni, büschelquinar, I w. pne, Aw: Cztery kulki wokół którego ornament z łuków, Rw: Koń (?) w lewo, wokół ornament z kulek, pierścieni i kresek, moneta plemienia Vindelici, zamiieszkującego tereny Bawarii
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.72 g, 15.4 mm

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 193

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  280 zł
4)  270 zł