Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 150-140 pne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:53:20
173581
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea - Pairisades IV ok. 150-ok. 125 pne, obol, ok. 150-140 pne, Aw: Głowa Apollina w prawo; Rw: Łuk w kołczanie, poniżej fragment napisu ΠAN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 1.64 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 62, Anokhin 169, MacDonald 139

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 96

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  30 zł