Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 65-45 pne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:51:40
173579
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Paflagonia - Sinope, brąz, ok. 65-45 pne, Aw: Głowa Zeusa w prawo; Rw: Orzeł stojący na wiązce piorunów w lewo, z lewej ligatura EA, w dołu ΣΙΝΩΠΗΣ, po prawej gwiazda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 6.56 g, patyna, moneta polakierowana
Literatura: SNG BM 1543, Sear 3711

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 138

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  75 zł
4)  65 zł