Celtowie Wschodni, 1/8 statera typu Atena-Alkis, III/II w. pne

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:49:20
173465
Opis: Celtowie Wschodni - Bojowie, 1/8 statera typu Atena-Alkis, III/II w. pne, Aw: Schematyczna głowa Ateny w prawo, Rw: Atena krocząca w lewo z tarczą i podniesioną włócznią
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 0.91 g, 8 mm,
Literatura: Slg. Lanz 34

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 788

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  880 zł
4)  840 zł
5)  800 zł
6)  720 zł
7)  500 zł