Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Polska, 2 złote, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:14:20
173695
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 2 złote, 28.02.1919, seria 65 A, numeracja 028114
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, ślady po złamaniach, przybrudzony miejscowo papier, ale bardzo rzadkie
Literatura: Lucow 567 (R4), Miłczak 48b

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 627

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  840 zł
4)  840 zł
5)  680 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  540 zł
9)  520 zł
10)  410 zł
11)  400 zł
12)  380 zł
13)  370 zł