Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:06:40
173805
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100 marek polskich, 15.02.1919, znak wodny “orły i litery B-P”, seria III-A, numeracja 487344
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, liczne złamania, bardzo rzadka seria
Literatura: Lucow 319 (R5), Miłczak 18e

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 675

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  210 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  95 zł
12)  85 zł
13)  75 zł