wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta i obrót pieniężny w Europie Zachodniej, Oss..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:01:40
173688
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta i obrót pieniężny w Europie Zachodniej, Ossolineum 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 277 stron + 12 tablic formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, bardzo ładnie zachowana, klasyczna praca dotycząca wczesnośredniowiecznego mennictwa europejskiego

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 75

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  18 zł