wydawnictwa polskie, Stefan Skowronek - Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:01:20
172842
Opis: wydawnictwa polskie, Stefan Skowronek - Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 85 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, katalog monet aleksandryksjich w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, bogato ilustrowane, katalog w języku angielskim

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 78

1)  24 zł