wydawnictwa polskie, J. Koziczyński - Banknoty Polskie / Polish paper money - Kolekcja Lucow ,T..

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:01:00
173691
Opis: wydawnictwa polskie, J. Koziczyński - Banknoty Polskie / Polish paper money - Kolekcja Lucow ,Tom III 1919-1939, Warszawa 2005
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 264 strony formatu A4, oprawa twarda z obwolutą, rzadki tom największej kolekcji banknotów polskich, liczącej około 2.000 różnych typów banknotów z wieloma egzemplarzami w każdym typie, różniącymi się seriami, najpełniejsza kolekcja z tysiącami ilustracji, bardzo bogaty rys historyczny pieniądza polskiego i powstawania banknotów, lekko uszkodozny narożnik przedniej i tylnej okładki

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 216

1)  1 650 zł
2)  1 650 zł
3)  1 400 zł
4)  1 300 zł
5)  1 200 zł
6)  960 zł