Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:00:40
173690
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 2 Monety pomorskie, śląskie, mazowieckie i krzyżackie, Warszawa 1974
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 186 stron formatu A5, oprawa kartonowa + okładka, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, bardzo ładnie zachowane, wewnątrz okładki podpis właściciela

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 169

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  50 zł
4)  48 zł