Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 20:00:20
173689
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.; Warszawa 1974
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, część stron luźna, wewnątrz okładki podpis własciciela, ładnie zachowane

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 182

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  65 zł
4)  60 zł