Polska, plakieta z okazji Grand Prix we Lwowie, 1933

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:31:20
172868
Opis: Polska - XX w., plakieta z okazji Grand Prix we Lwowie, 1933, Tarcza, w jej górnej części budynek (?) w białej i złotej emalii, w górnej części fasady data 11.VI.33, niej budynku napis GRAND PRIX / LWÓW, niżej biało złote logo MKA (Małopolski Klub Automobilowy), na rewersie sygnatura S.Sobczyk LWÓW. Plakieta wykonana z okazji zawodów Grand Prix Lwowa, które odbyły się 11.06.1933 roku. Były to jednocześnie ostatnie zawody Grand Prix w Polsce
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: miedź, srebrzenie, biała i złota emalia, 80.34 g, 99.3x63.2 mm, niewielkie wykruszenia emalii, liczne spękania emalli, brak elementu mocowanego na środku, ciemny nalot, ale bardzo rzadka

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 234

1)  350 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  250 zł