Polska, orzeł na czapkę wz. 19

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:59:00
173458
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, orzeł na czapkę wz. 19, orzeł wzoru 19, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana Zoch PATENT No 1836
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 59x42.6 mm
Literatura: Zawistowski 79, Banaszkiewicz 411

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1684

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  310 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  125 zł
10)  105 zł
11)  90 zł