Rosja, kopiejka, 1728

Rosja, kopiejka, 1728

Rosja, kopiejka, 1728

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:41:20
173394
Opis: Rosja - Piotr II 1727-1730, kopiejka, 1728, Kadashevsky Dvor (Moskwa), mniejszy napis МОСКВА, większa czapka z rondem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 4.18 g, zielona patyna
Literatura: Bitkin 195, Brekke 7

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1272

1)  420 zł
2)  420 zł
3)  200 zł
4)  120 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  75 zł
8)  50 zł