Polska, orzeł na czapkę wz. 19

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:58:40
173457
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, orzeł na czapkę wz. 19, Warszawa, orzeł wzoru 19, na odwrocie tarczy amazonek sygnatura S. kotwica F. w owalu i B.M., mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana, orzeł produkcji zakładu H. Skarnik i M. Fiszbein w Warszawie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 58x41.2 mm, słupek lekko zgięty, gwint zerwany
Literatura: Zawistowski 70, Banaszkiewicz 405

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1341

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  780 zł
4)  740 zł
5)  680 zł
6)  310 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  90 zł
10)  75 zł