Polska, odznaka instruktorska Przysposobienia Wojskowego II stopnia, po 1933

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:58:00
173288
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka instruktorska Przysposobienia Wojskowego II stopnia, po 1933, Warszawa, Krzyż kawalerski, w kątach PW, na środku ramion dwie linie pokryte granatową emalią, na środku Orzeł Strzelecki, na stronie odwrotnej 301/0g - P.U.W.F. / i P.W. - 2 "N" - WARSZAWA / A.NAGALSKI, odznaka jednoczęściowa, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 17.78 g, 35.1 x 34.8 mm, bardzo ładna
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 677

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 1690

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  90 zł
9)  48 zł
10)  44 zł
11)  42 zł