Polska, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko-Białoruskiego, po 1921

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:57:40
173278
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko-Białoruskiego, po 1921, krzyż kawalerski, na końcach ramion FRONT / LIT / BIAŁ / 1919-1920, na nim Orzeł w koronie z tarczą z krzyżem lotaryńskim na piersi, odznaka dwuczęściowa, bita z delikatną kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 12.18 g, 40.56 x40.4 mm
Literatura: Stela 14.1.12.c, Sawicki/Wielechowski s. 630-632

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 589

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  120 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł