Polska, Ratusz w Poznaniu, 1928

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:55:00
173313
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, Ratusz w Poznaniu, 1928, plakita niesygnowana, autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, na stronie odwrotnej znak Mennicy Państwowej i wyryte PAMIĄTKA / z POZNANIA / M.S. 30.6.29.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 188.73 g, 91.3 x 61.1 mm, z doczepioną podstawką
Literatura: Strzałkowski plakiety 25b

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 150

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  220 zł