Polska, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:54:20
173305
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal na 100-lecie Banku Polskiego, 1928, Aw: Dwa popiersia w prawo i napis: KS. KSAWERY LVBECKI - HR. LVDWIK JELSKI 1828-6.V.1928, sygnowany na szyi J. AUMILLER; Rw: Napis poziomy w prostokątnej tablicy PAŃSTWO POLSKIE POWOŁUJĄC DO ŻYCIA W ROKU 1924 BANK POLSKI ...; u góry Orzeł, na dole data MCMXXVIII, medal autorstwa J. Aumillera
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 71.97 g, 55.2 mm
Literatura: Strzałkowski 609

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 160

1)  95 zł
2)  90 zł