Polska, medal z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich Karola Hryniewickiego, 1917

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:53:40
173308
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich Karola Hryniewickiego, 1917, Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, na dole sygnatura W. Przedwojewski, ARCYBISKUP KAROL HRYNIEWICKI B. BISKUP_WILEŃSKI, Rw: Bazylika wileńska, nad nią W 50. ROCZNICĘ KAPŁAŃSTWA / 1917., niżej BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY CIER- / PIĄ PRZEŚLADOWANE / DLA / SPRAWIEDLIWOSCI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 46.13 g, 55.6 mm, punktowe wykwity korozji
Literatura: Chomyn 725

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 185

1)  65 zł
2)  60 zł