Wielka Brytania, wpinka 21. pułku lansjerów (Cesarzowej Indii), 1858-1922

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:51:40
173285
Opis: Wielka Brytania, wpinka 21. pułku lansjerów (Cesarzowej Indii), 1858-1922, Wpinka w kształcie insygnium 21 pułku lansjerów - na dwóch skrzyżowanych lancach z proporcami monogram VIR pod koroną, niżej XXI, mocowanie na agrafkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, biała i czerwona emalia, 4.32 g, 31x22.8 mm, bardzo efektowna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 184

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  120 zł