Rosja, Odznaka za służbę w wojsku Aleksandra III (3а службу в Свите Императора Александра III), po 1894

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:51:20
173400
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, Odznaka za służbę w wojsku Aleksandra III (3а службу в Свите Императора Александра III), po 1894, Wieniec z liści dębowych, wewnątrz monogram cara Aleksandra III, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana, odznaka ustanowiona 26 grudnia 1894 roku przez cara Mikołaja II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 25.65 g, 59.1x44.7 mm, lekkie wgniecenie środkowej części, wraz z poz. nr 173399 stanowią komplet odznak po jednej osobie
Literatura: Andolenko 53

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 390

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  900 zł
4)  640 zł
5)  340 zł
6)  330 zł