Szwecja, klipa - 1 öre, 1626

Szwecja, klipa - 1 öre, 1626

Szwecja, klipa - 1 öre, 1626

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:48:20
173220
Opis: Szwecja - Gustaw II Adolf 1611-1632, klipa - 1 öre, 1626
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 23.52 g, zielonkawa patyna
Literatura: KM 106, AAH 112

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 331

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  200 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł