Siedmiogród, trojak, 1611

Siedmiogród, trojak, 1611

Siedmiogród, trojak, 1611

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:47:20
173395
Opis: Siedmiogród - Gabriel Batory 1608-1613, trojak, 1611, odmiana z tytulaturą GABRI, z końcówką TRANSYLVANIAE, na rewersie litery CI - BI nad datą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem rewersu, rzadki
Literatura: Resch 137

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1058

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  960 zł
4)  900 zł
5)  780 zł
6)  660 zł
7)  620 zł
8)  400 zł
9)  380 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  300 zł
13)  240 zł