Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:43:40
172701
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1822 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Adrianov 1822, Bitkin 135

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 132

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  175 zł
4)  130 zł
5)  120 zł