Niemcy, 5 marek, 1901

Niemcy, 5 marek, 1901

Niemcy, 5 marek, 1901

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:40:00
173405
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 5 marek, 1901, Berlin, wybite na 200. rocznicę ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 135, Jaeger 106

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 220

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  95 zł