Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:33:00
173384
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm I 1861-1888, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: graffiti w tle, czyszczony, patyna
Literatura: AKS 116, Dav. 778, Thun 265

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 157

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł