Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:31:20
173383
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1802 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 10, Dav. 755, Thun 242

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 243

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  180 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  150 zł