Niemcy, grosz, 1573

Niemcy, grosz, 1573

Niemcy, grosz, 1573

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:22:40
173139
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Juliusz 1568-1589, grosz, 1573
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta podgięta, ciemna patyna
Literatura: Saurma 3687

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 162

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  55 zł
5)  42 zł
6)  24 zł