Finlandia, 50 marek, 1983

Finlandia, 50 marek, 1983

Finlandia, 50 marek, 1983

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:14:00
173257
Opis: Finlandia - Republika, 50 marek, 1983, z puncą z Janem Pawłem II, z okazji wizyty papieskiej w dniach 4-6 czerwca 1989
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, nakład 1.000 sztuk
Literatura: Grabowski 325

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 328

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  190 zł