Austria, talar, 1692 KB

Austria, talar, 1692 KB

Austria, talar, 1692 KB

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:10:20
172887
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1692 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 3262, Herinek 735, Huszar 1373

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 271

1)  1 150 zł
2)  1 150 zł
3)  1 050 zł
4)  940 zł
5)  780 zł
6)  760 zł
7)  620 zł
8)  600 zł