Austria, talar, 1606

Austria, talar, 1606

Austria, talar, 1606

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-01-2019 21:09:20
172881
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, talar, 1606, Ensisheim, Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.44 g, subtelna patyna
Literatura: Dav. 3035, Voglh.95 V

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 380

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 050 zł
4)  660 zł
5)  620 zł